Інформаційний запит

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
+380 96 004 09 09

Лазер | insight.co.ua

Лазер

Пропонуємо послуги лазерної різки та гравіювання листових матеріалів — акрилу, інших пластиків, фанери, хдф плит, деревини. Роботи виконуються на лазерній гравіювальній машині.

Робоче поле - 1000х800х30 мм

Суть процесу полягає у випаровуванні або випалюванні матеріалу сфокусованим лазерним променем.

ОБЛАСТІ ЗАСТОСУВАННЯ

У порівнянні з усіма іншими способами обробки матеріалів, лазерна різка акрилу вигідно відрізняється високою швидкістю і точністю.

Лазерна різка акрилу широко застосовується при виготовленні POS-матеріалів (підставки під продукцію, цінники, шелфтокери, підставки під буклети та листівки, стійки та ін.), А також лицьових панелей об'ємних літер, логотипів, різноманітних декоративних елементів, рекламних конструкцій тощо

Лазерний крій матеріалів потрібен при виробництві вивісок, рекламної продукції для місць продажу, різноманітних демонстраційних підставок для товарів, меню-холдерів.

 

Фігурні деталі з акрилу застосовуються для виготовлення дисплеїв, вітринних підставок в торгівельних мережах, наприклад, для мобільних телефонів або біжутерії. Також, нашими послугами користуються декоратори та дизайнери.

Продукт лазерного різання застосовується в технічному моделюванні і при виготовленні лекал, трафаретів. Можливо виробництво невеликих тиражів нестандартної упаковки, інших поліграфічних виробів.  

Швидкість крою акрилу, завтовшки 3 мм складає 1,5 м/хв. або 90 м / год.

 

ОСОБЛИВОСТІ ДЕЯКИХ МАТЕРІАЛІВ ПРИ ЛАЗЕРНІЙ ОБРОБЦІ

Акрил (оргскло) Класичний матеріал для лазерного крою. Придатний для будь-якого виду лазерного гравіювання та крою товщиною до 10 мм. Найкраще серед інших можливих матеріалів відповідає вимогам лазерної обробки. Пов'язано це, в основному, з тим, що відсутнє плавлення акрилу, в основному йде випаровування і видалення парів стисненим повітрям. Помітне оплавлення поверхні крою відбувається тільки при невеликій швидкості різання. 

Дзеркальний акрил загалом ріжеться, як і основний матеріал, але є і певні проблеми, пов'язані з можливістю ушкодження дзеркального шару.

При обробці акрилу товщиною більше 5-8 мм важливо враховувати напруження, які можуть виникати в матеріалі. Для запобігання розтріскуванню кромки після лазерного крою бажано використовувати литий акрил та уникати контакту кромки з агресивними речовинами (розчинники, клеї тощо) 

Полістирол

Ріжеться повільніше та гірше, ніж акрилове скло. Різка полістиролу відбувається шляхом плавлення матеріалу. Тому по контуру крою неминуче утворення облоя.

Поліестер (ПЕТ, ПЕТФ, ПЕТГ)

Добре ріжеться лазером, але невеликий облой практично неминучий. При товщині 2 мм і вище кромка перестає бути прозорою і набуває жовтого або коричневого кольору.

Поліпропілен, капролон та ін.

Придатні для лазерної різки . Але якість контуру крою дуже залежить від конкретної марки матеріалу і його виробника. Тому обов'язково проведення пробних різів.

Деревинна і шпон

Добре ріжуться до товщини 10 мм. Добре ріжуться сосна, ялина, осика, тополя. Значно гірше береза, бук або дуб. Чим твердіша та щільніша деревина, тим важче вона ріжеться лазером. Характер крою вздовж і поперек волокон різний. Край різу від світло-коричневого до майже чорного, злегка обвуглений. Чим товщі і твердіше деревина, тим темніше кромки різу. 

Фанера

Добре ріжеться до товщини 7 мм. Якість крою залежить від сорту деревини, виду клею і способу обробки. Фанера з смолами формальдегідів не придатна до крою. Поверхня різу завжди темна.

Картон, пінокартон, папір

Край різу злегка жовтуватий або коричневий. Для тонких матеріалів проблемою є лише їх вирівнювання та утримання на площині. 

ВИМОГИ ДО МАКЕТІВ ДЛЯ КРОЮ

Приймається векторна графіка, краще в форматі cdr. Макет повинен складатися з кривих, які не перетинаються. Розмір найтонших місць викрою деталей повинен перевищувати товщину матеріалу і бути не менше 2 мм. При макетуванні слід враховувати зменшення розміру деталей на 0,1-0,7 мм після крою. Зовнішній контур викрою деталей обов'язково повинен бути замкнутим. Наявність незмкнутих кривих допускається, але при цьому потрібно розуміти, что в результаті такого крою нова деталь не утворюється. Кількість точок (вузлів) кривої має бути оптимальним. На прямій лінії точки між вершинами не потрібні. Недостатня кількість точок на викривлених ділянках може призвести до ламаного контуру крою . Оптимальна кількість точок залежить від розміру і кривизни лінії. Орієнтовно, це одна точка на 1 см довжини кривої. Масштаб файлу 1: 1. Мінімальна відстань між деталями - 2 мм.

Не допускається:

Інтегрована в макет бітовая графіка. Наявність ефектів і трансформацій типу «PowerClip», «Envelop», «Contour», «Lens». Використання шрифтів, не переведених в криві.

ВИМОГИ ДО МАКЕТІВ ДЛЯ ГРАВІЮВАННЯ.

1. Векторна графіка.

В макетах для гравіювання слід розрізняти об'єкти для растрової гравіювання (вибірка здійснюється по поверхні об'єкта) і векторні контури. Вони являють собою лінії гравіювання, товщина яких не може регулюватися. Макет повинен складатися з кривих, які не перетинаються. При растровому типі гравіюються об'єкти, а не контури. Товщина лінії для всіх об'єктів має бути «hair». Розрізняють 2 види растрового гравіювання - «male» - вибірка здійснюється по всій поверхні крім об’єктів та «female» - вибірка об'єктів. 

Гравіювання векторних контурів схоже на процес різання, але відрізняється тим, що матеріал не прорізається до кінця. Зовнішній контур деталей обов'язково повинен бути замкнутим.

Масштаб файлу 1: 1.

Максимальний розмір — 1,00х0,80 м.

Не допускається:

  • Інтегрована в макет бітовая графіка.
  • Наявність ефектів і трансформацій типу «PowerClip», «Envelop», «Contour», «Lens».
  • Використання шрифтів, не переведених в криві. 

2. Гравіювання бітової графіки.

Такий тип гравіювання здійснюється в 2 етапи.

Бітова графіка: макет надається у вигляді файлу bmp без компресії в 2-х бітній кольоровій моделі (тільки чорний і білий кольори). Масштаб 1: 1.

Обрізка контуру: файл повинен містити лише контур обрізки. Інтегрована бітова графіка потрібна тільки для перегляду оператора і гравіюватися не буде. Обидва файли, векторний і бітовий, повинні містити зображення в одом і тому ж масштабі 1 до 1. Оскільки комбіноване гравіювання відбувається в два етапи, слід враховувати можливе зміщення. 

Орієнтовна вартість лазерного крою деяких матеріалів (долари США за м.п. крою)

Назва матеріалуДо 123456810
Акрил0,210,250,420,540,720,831,431,90
Полістирол0,250,33------
Фанера0,210,250,420,600,801,00--
МДФ--0,400,60----
ПЕТ0,210,33------
Мікрогофрокартон 0,10      

Гравіювання - растрове - 0,024 $/кв.см., векторне - 0,2 $/м.п.

in@insight.co.ua, тел. 096 004 09 09

 

 

Вироби по технології