Інформаційний запит

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
+380 96 004 09 09

Рекламна поліграфія - рекламні вироби та продукти | insight.co.ua

Рекламна поліграфія

Рекламна поліграфія - це візитна картка вашої компанії, необхідний атрибут фірмового стилю. Перевагами є достатньо велика інформативність та відносна дешевизна. Вона стане відмінним помічником в проведенні презентацій, рекламних акцій, виставок. До засобів рекламної поліграфії відносяться такі види продукції: буклети, проспекти, флаєра, рекламні листівки та картки.

Використання рекламної поліграфічної продукції досить різноманітне. Флаєр - яскраво оформлена рекламна листівка, що повідомляє про проведення акції чи певного заходу. Це відмінний маркетинговий інструмент для просування своїх товарів і послуг.

Ціллю рекламної листівки є донесення до споживача інформації про продукт чи послугу, формування інтересу та потреби у придбанні товару. Рекламні листівки та флаєра розповсюджуються у місцях продажу, на виставках, в громадських місцях.

Рекламна картка фірми. З однієї сторони розміщується реклама товару або послуги, на звороті - адреса та схема місцезнаходження. 

Буклети можуть проінформувати споживачів про продукцію, послуги та переваги Вашої компанії. Рекламний буклет спроможний створити хороше враження та дати про компанію необхідну інформацію.

Проспект є важливим рекламним компонентом. Він використовується для рекламування товарів, ознайомлення з товарими в місцях продажу та консультаційних центрах, скрізь, де може бути потрібною Ваша продукція.

При виготовленні рекламної поліграфії використовуються технології офсетного та цифрового друку. Матеріали: крейдований папір та картон. Особливістю крейдованого паперу є те, що він вбирає тільки частину друкарської фарби з малов'язким розчинником. При цьому плівкоутворювач і пігмент залишається на поверхні. Так вдається домогтися яскравого, барвистого і чіткого зображення. Додатково використовується глянцева ламінація. Вона збільшує щільність та зносостійкість матеріалу, створюючи ефект дзеркальної поверхні. Сукупність правильно підібраних матеріалів та залучених технологій принесе чудовий результат кінцевої продукції.

З питаннями та замовленнями звертайтесь (067) 362 92 05 або print@insight.co.ua