Інформаційний запит

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
+380 96 004 09 09

Cувеніри - рекламні вироби та продукти | insight.co.ua

Cувеніри

Сувенірна продукція - невід'ємна частина маркетингової стратегії будь-якої компанії. Бізнес-сувенір - це подарунок з фірмовою символікою компанії. Певний предмет, на який нанесений логотип, фірмовий знак.

Цю групу утворюють вироби, які використовуються при проведенні виставкових заходів, презентацій, переговорів, які покликані допомагати, встановлювати та укріплювати ділові та партнерські зв'язки. Ці вироби, як правило, виготовляються обмеженими тиражами, не для широкого продажу. В деяких випадках, ними можуть бути предмети, що символізують рід діяльності компанії, яка їх дарує. Сувенір з логотипом - це нагадування про Вас постійним партнерам та клієнтам.

В залежності від важливості зустрічі та рангу співрозмовника використовуються різні сувеніри: від простеньких авторучок до наборів VIP-класу. Для виставки або презентації достатньо мати не дорогі роздаткові матеріали: авторучки, запальнички, брелоки, блокноти, пакети. Не висока ціна дозволяє дарувати їх кожному потенційному клієнту. Для більшої впізнаваності логотипу, бренду не зайвим буде вдягнути своїх співробітників в фірмові футболки та кепки.

РУЧКИ

Нанесення рекламних зображень та фірмових логотипів на сувеніри, такі як ручки, запальнички, здійснюється за допомогою тампонного друку.

Тамподрук - це глибокий непрямий друк, різновид офсетного друку, при якому зображення (логотип) переноситься з друкарської форми (кліше) на виріб з допомогою силіконового тампона. Дозволяє наносити зображення на поверхні що погано вбирають фарбу, пластик, дерево. Нанесення графіки може здійснюватися будь-якими кольорами, включаючи золотий та срібний. Можливий друк в один, два, три та більше кольорів. Ідеально підходить для нанесення на пластикові поверхні.

БЛОКНОТИ

Фірмові блокноти - не просто зручний, компактний засіб для оперативного запису і зручного зберігання інформації. Це Ваш діловий помічник, а за наявності фірмового логотипу ще й додаткова реклама. Такий вид продукції знайде застосування не тільки в бізнесі, але і в інших сферах діяльності: вони незамінні на конференціях, виставках, семінарах.

Формати: А6, А5, А4. Для обкладинки використовується звичайний або дизайнерський картон. Внутрішній блок - на 45 аркушів на офсетному папері. Друк в один або два кольори. Використовується бічне або верхнє скріплення на металеву пружину. Також можливе додаткове застосування технологій тиснення та ламінації.

ЕКО-СУМКИ

Універсальна еко-сумка з фірмовим логотипом чи написом чудово підійде для іміджевих заходів, таких як виставки, форуми, фестивалі, семінари. Досить зручна та містка.

Матеріал виконання - спабонд, нетканий матеріал, який має ряд переваг.Екологічно безпечний. Довговічний та міцний. Нетоксичний (при горінні виділяє тільки вуглекислий газ та воду). Стійкий до води.

ЧАШКИ

Нанесення зображень та логотипів на скляний, фарфоровий та керамічний посуд здійснюється за допомогою деколю.

Деколь - спосіб перенесення зображення методом високотемпературного випалення. У даній технології застосовується принцип перекладної картинки. Спочатку проводиться друк на папері, потім папір покривається лаком, відмочується у воді і переноситься на необхідну поверхню. Під час випалення фарба упікається в поверхневий шар, утворюючи тверду однорідну масу з необмеженим терміном придатності. Деколь відрізняється особливою стійкістю зображення (можлива обробка в посудомийній машині) до стирання і дозволяє наносити зображення по всій поверхні виробу.

ТЕКСТИЛЬ

Термоперенос (термотрансферний друк) - це спосіб перенесення зображення зі спеціальних термо-трансферних носіїв на вироби з тканини, такі як футболки, кепки, спецодяг, сумки і т.д. Спочатку зображення наноситься на спеціальний носій за допомогою принтера або трафаретного друку, потім за допомогою термопреса відбувається перенесення зображення.

Даний спосіб дозволяє отримувати високоякісні повнокольорові зображення практично на будь-яких матеріалах, як на темних, так і на світлих.

Стійкість зображення нанесеного методом термопереносу - до 50 прань при температурі не вище 50 градусів. При повнокольоровому нанесенні стійкість зображення - до 15 прань.

МАГНІТИ

Сувенірний магніт використовується як подарунок та є інструментом реклами. Реклама на магніті не тільки знайде хороше застосування в побуті та інтер'єрі, та буде постійно про себе нагадувати.

Для виготовлення сувенірних магнітів використовуються різні матеріали. Це може бути акрил, задрукована самоклеюча плівка Oracal, дерево. За допомогою лазерного крою отримується необхідна форма. Зображення наноситься методом шовкотрафарету чи лазерного гравіювання.

Також можливе виготовлення магнітів-календарів чи магнітів з блоком для записів.

БРЕЛОКИ

Основа - акрил товщиною 3мм в широкій кольоровій гамі.

Зображення наноситься за допомогою технології шовкографії. Друк в один чи два кольори.

Можливе виготовлення брелоків з об'ємною шильдою (полімерною наклейкою).

ПАКЕТИ

Пакет - чудовий носій інформації та іміджевої реклами. Частіше використовуються поліетиленові пакети типу "майка" та "банан". Такі пакети можуть бути як для повсякденного використання, так і сувенірними чи подарунковими.

Пакети "майки" є дуже зручними, витримують достатню вагу. Мають меншу щільність (10-20 мкр) та дешевші у виготовленні.

Пакети типу "банан" з прорубною ручкою є більш дорогими преміальними пакетами. Вони мають щільність 55 мкр, яскраве кольорове зображення.

З питаннями та замовленнями звертайтесь (067) 362 92 05 та print@insight.co.ua