Інформаційний запит

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
+380 96 004 09 09

Вивіски - рекламні вироби та продукти | insight.co.ua

Вивіски

Зовнішня реклама є найбільш ефективним видом реклами. Основним рекламоносієм при виготовленні зовнішньої реклами є вивіска. Це інформативна конструкція, розташована у місці продажу та створює першевраження у потенційного клієнта. Також вивіска є одним з маркетингових інструментів, що створює комерційний успіх підприємства.

Всі вивіски за типом можна поділити на дві категорії: світлові та несвітлові вивіски. Перевагою несвітлових вивісок є простота у використанні, монтажу та обслуговуванні. Недоліком є те, що в темний час доби ефективність таких рекламних конструкцій значно знижується. Цього недоліку позбавлені світлові вивіски, адже виконують свою функцію 24 години на добу.

У виробництві світлової вивіски використовують світлопропускні матеріали: прозорий пластик або акрилове скло для фронтальної панелі, на яку за допомогою плівки або повнокольорового широкоформатного друку наносять рекламне зображення. Використовується внутрішня або зовнішня підсвітки. До внутрішньої належать: люмінесцентні лампи, світлодіоди та неонові лампи. Зовнішня підсвітка: прожектори або світильники.

Вивіски можуть бути різних конструкцій: плоскими площинами з надрукованим зображенням, світловими коробами та об'ємними літерами. Об'ємні літери - це рекламні конструкції, виготовлені у вигляді літер.

Існує кілька основних видів: світлові об"ємні літери з внутрішньою підсвіткою (є найбільш поширеним видом, лицьова частина виготовляється з акрилового скла з нанесенням вінілової плівки з ефектом розсіювання світла, задня частина зазвичай виготовляється з пластику ПВХ; використовується внутрішнє підсвічування) та об'ємні літери з ефектом "контражур" (лицьова і торцева частини таких букв виготовляються з ПВХ; задня стіна літер - з прозорого оргскла; в середину вмонтовуються світлодіоди; такі вивіски монтуються за допомогою дистанційних тримачів і в нічний час навколо літери утворюється так званий "контражур").

Світлові короби (лайтбокси) - зовнішня реклама, яка використовується переважно над входом в магазин, офіс тощо. Передня панель виготовляється з акрилу для пропускання внутрішнього підсвічування, на неї наноситься зображення надруковане на плівці, або методом аплікації. Залежно від кріплення такі вивіски розміщуються на фасаді над входом або на торцевих кронштейнах перепендикулярно до стіни.

Дахова конструкція - самий престижний і дорогий вид зовнішньої реклами, яка складається з об"ємних літер та розміщується на даху будівлі. Така конструкція має великі габаритні розміри. Кріпиться на спеціальні металеві рами.


Касетон (консоль) - прямокутний підсвічений, переважно двосторонній, об'ємний рекламоносій. Розміщується на кронштейнах під прямим кутом до стіни, стелі чи опори. Для освітлення використовується внутрішня підсвітка.

Для виготовлення вивісок використовуються найрізноманітніші матеріали: пластик ПВХ, композитний матеріал, акрил, дерево та інші. Найчастіше для виготовлення вивісок використовується міцний кольоровий або білий пластик, який дозволяє створити виріб будь-яких форм і втілити в життя будь-яку дизайнерську задумку. За використання композитного матеріалу, на основу наноситься аплікація з вінілової плівки, або ж аналогічна плівка з повнокольоровим друком. При використанні сотового полікарбонату зображення можна нанести за допомогою УФ-друку або наклеюванням плівки ПВХ. Перевагою УФ-друку є чіткість та контрасність, а також стійкість до механічного впливу та світла. 
Вивіски з дерева вписуються в сучасні екологічні стилі та виглядають модно. В якості матеріалу можна використовувати дошку, меблевий щит або МДФ. На першому етапі виконується макетування. Вибираються розмір і матеріал, тип рельєфа. Після того слідує етап тривимірного видалення шарів матеріалу фрезами (фрезерне гравіювання). Кінцевий етап - фінішна обробка.  

З цими потребами запрошуємо звертатися до нас.Надсилайте запит in@insight.co.ua або телефонуйте (098)831 88 54.